נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

facebook
ליצירת קשר

תחומי התמחות

הלפרין קובעת סטנדרטים של איכות ושירות בתחום הדפוס הדיגיטלי ומציבה רף חדש לכל העוסקים בתחום בכל הקשור לליווי הלקוח מתחילת הפרויקט עד סיומו.

אנחנו מאמינים בייעוץ פרטני, אישי ומקצועי מהטלפון הראשון בכל מה שקשור לבחירת חומרי הדפוס, השיטות, העיצוב וכדומה, פשוט לקחת ביד את הלקוח וללוותו מהתחלה ועד הסוף.

בהלפרין משתמשים בניירות דפוס מקוריים בלבד ובאיכויות הגבוהות ביותר, כמו כן, אנחנו משתמשים אך ורק בדיו המקורי שחברות כמו HP, Epson וכדומה ממליצות להשתמש במכונות הדפוס שלהן.

הדפסות פנים וחוץ: הדפסה איכותית על מגוון רחב של חומרי גלם.
מתקני תצוגה: הדפסה והתקנה של מתקני תצוגה, ביתנים ועמדות מוארות.
חיתוך צורני: חיתוך חומרי גלם רכים וקשיחים בעומקים שונים, ליצירה מדויקת של אריזות, מעמדי תצוגה, דגמים ואובייקטים מוגדלים של מוצרים או דמויות.
מדבקות: הדפסת מדבקות איכותיות לעיצוב קירות וריצפות פנים או חוץ.
פלטפורמות שיווקיות: קשת רחבה של מוצרים ורעיונות לפנייה יצירתית ולחידוד המסרים השיווקיים שלך.


איכות עד הפיקסל האחרון: צבעים עשירים כמו בחיים האמתיים. מערך ההדפסה שלנו כולל את המדפסות הדיגיטליות המתקדמות בעולם ומבוסס על חומרי גלם מקוריים ואיכותיים. איכות ההדפסה הגבוהה נמדדת ברווית  צבע מדוייקת, מעברים אחידים בין גוונים ושמירה על איכות גבוהה.
אנו מדפיסים בצבעים מקוריים, מקפידים על קצב הדפסה נכון ומתבססים על מצעים איכותיים דוגמת 3M,  וOrajet ומותגים מובילים נוספים.
איכות ההדפסה עמידה לאורך זמן גם בתנאי חוץ קשים.

מגוון פתרונות לכל צורך: אם הפעילות השיווקית שלך מצריכה גמישות, גיוון ויצירתיות, קל לגלות שהפתרונות שלנו תפורים עבורך. אנו עושים שימוש בקשת רחבה של טכניקות וטכנולוגיות הדפסה דיגיטליות, הקרנה, תאורה ומולטימדיה. הפתרונות שלנו כוללים חשיבה על שימוש יצירתי ותומכים בהפקה מלאה. לרשותך עומדים מחלקה גרפית המספקת תמיכה מקצועית משלב הרעיון, הדפסה בפורמטים שונים ועל מגוון רחב של חומרי גלם, יכולות חיתוך צורני וגימור מתקדמות וכמובן ביצוע התקנה והקמה בכל הארץ.

זמן זה זמן! מילה זאת מילה!
לוחות הזמנים והאתגרים של עולם השיווק והעיצוב ברורים לנו. המשמעות של עבודה טובה המוגשת בזמן ובמקום שנקבע גם כן. האחריות והאמון מתחילים בחוויית שירות רצינית והדדית. בכל פרויקט קטן כגדול אנחנו רואים את התמונה הגדולה ואת הפרטים הקטנים מהם היא מורכבת ונוטלים אחריות על ההבטחות והתוצאות.