נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

facebook
ליצירת קשר
header

שלטים עבור המשרד - למה צריך את זה?

השלטים הפכו להיות אביזר הנוכח כמעט בכל מקום: בדלת הכניסה לבית שלכם, בפתחי החנויות הגדולות וגם בבנייני המשרדים השונים. השימוש הנרחב בשלטים מתגלה כחיוני ומועיל, בעיקר כשמדובר על בתי עסק ועל משרדים. גם אתם, במשרד שלכם, תוכלו לשלב שלטים ממותגים ומקוריים שיעניקו לכם יותר ממה שאתם חושבים.
 

אילו שלטים קיימים עבור המשרד?

ניתן להבדיל בין שני סוגים שונים של שלטים למשרד: הסוג הראשון הוא שלטי החוץ והסוג השני הוא שלטי הפנים. כאשר מדובר על שלטי החוץ, מדובר על שלטים המשובצים מחוץ למשרד שלכם, ומבשרים לקהל הלקוחות על שהם הגיעו אל המקום הנכון. את שלטי החוץ תוכלו לעצב בכל צורה ואופן שתרצו, תוך שגם תוכלו לבחור את חומר השלט ולהחליט אף אם הוא יהיה מואר או לא.

 

שלטי הפנים הם השלטים הנוכחים בתוך המשרד עצמו, ומסייעים ללקוחות ולאנשי העסקים המגיעים אליכם, להתמצא במרחב בקלות רבה. את השלטים תוכלו לשבץ עם היציאה מהמעלית וכך לסייע בניווט החדרים, על דלתות המשרדים של כל העובדים ואפילו שלט אחד גדול המשמש כמפה של ממש בתוך העסק שלכם.

 

מנציחים את העסק

בעת שאתם משתמשים בשירות של שלטים למשרד, המודפס עבורכם בטכנולוגיות מתקדמות, אתם ממתגים את העסק ומנציחים אותו. על מה בדיוק מדובר? השלטים למעשה משקפים את הנוכחות שלכם במקום, וככאלו שפעם היה להם חזון מעורפל ולא ברור וכיום הקימו עסק מצליח, הרי שהשלטים מאשרים לכם זאת. עבור קהל הלקוחות שלכם והקולגות המגיעים למשרד, השלטים משקפים רצינות ואיתנות של העסק.

 

בעזרת עיצוב נכון של השלטים, בהם תשבצו את לוגו החברה שלכם, תוכלו גם ליצור מיתוג משכנע ויעיל המשקף גם הוא עסק חזק ומצליח. השלטים יוצרים אווירה בטוחה ומנצחת, ועל כן חשוב לשבצם. את מלאכת עיצוב השלטים תוכלו לעשות בעבודה משותפת בבתי הדפוס העתידים להדפיס לכם את השלטים, וכך להבטיח לעצמכם תוצאות מרשימות.

 

מעצימים את תחושת השייכות של העובדים

העובדים שלכם רוצים להיות חלק ממשרד מצליח, ובעת שתשבצו שלטים שונים במשרד שלכם, הרי שאתם מעצימים את תחושת השייכות שלהם והופכים כולכם ביחד להיות למשפחה ולכוח בלתי מנוצח. כבעלי העסקים, אתם לבטח מבקשים לעצמכם עובדים עם תחושת לויאליות גבוהה. תתפלאו כמה השלטים במשרד מעצימים את תחושת המחוייבות לארגון ולתחושת השייכות.
 

הדפוס – טכנולוגיה מהפכנית

השלטים המודפסים כיום מודפסים על הצד הטוב ביותר, תוך שנעשה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר על מנת להבטיח תוצאה בלתי מתפשרת לבעלי המשרדים הדורשים בשלטים. תוכלו להדפיס את השלטים מחומרים שונים – החל מפרספקס, דרך שלטים דיגיטלים ועד שלטי אלומיניום. המטרה היא לשדך בין פונקציונאליות ונראות מנצחת – וכך להבטיח למשרד שלכם שלטים איכותיים ומקוריים. בתי הדפוס ישמחו לעמוד לרשותכם ולעצב עבורכם את שלטי המשרד שלכם.