נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

facebook
ליצירת קשר

פתרונות דפוס דיגיטלי לכל מטרה

הקדמה הטכנולוגית הכוללת שימוש נרחב במחשבים הקפיצה קדימה את הדפוס הדיגיטלי ההופך כל קובץ להדפסה ממוחשבת ברזולוציות גבוהות, באופן ברור ומלוטש. ההדפסה הנרחבת אפשרית בכל כמות הרצויה ללקוח, עותק אחד או אלפים.

דפוס דיגיטלי יצר מהפכה כיוון שההדפסות מתבצעות על כל חומר, החל בנייר, דרך מתכת, בד, אבן ווניל ועוד . האפשרות להדפיס לוגו, כיתוב, תמונה על כל מוצר החל בחולצות דרך מוצרים לבית ומחוצה לו, יצרו שפע של אפשרויות יצירתיות בכל תחום אפשרי.

שלטי פרסום

שלטי החוצות הענקיים הנראים בצדי הדרכים המהירות, מיוצרים באמצעות דפוס דיגיטלי במדפסות גדולות המסוגלות לייצר כל שלט בכל גודל נדרש. חומר הווניל נחתך על פי גובהו של הבניין שעליו ייתלה השלט. המדפסות פועלות גם על קאפות וכך נראים שלטי הכוונה ופרסום במקומות רבים כמו בתערוכות, כנסים ובקניונים.

תעשיית מדבקות

מדבקות המיועדות להדבקה על חלונות ראווה, משאיות מכוניות וכו', מיוצרות בכל גודל ומודבקות באופן מהודק על האובייקט. השיטות החדשניות יוצרות אותיות חדות וברורות הנראות למרחוק, כל המידע קריא ונחשף לכל מי שנמצא בסביבה.

הדפסות תלת ממד

אחת ההמצאות הגדולות של השנים האחרונות היא הדפסה בתלת ממד. כל הדפסה של שלט בדפוס דיגיטלי היוצרת תחושת עומק והיבטים מזוויות שונות מפתיעה מאד ואי אפשר להסיר ממנה את העיניים.

 חיתוך צורני

המדפסות הדיגיטליות מבצעות את ההדפסה ולאחר מכן את החיתוך הצורני, של דמויות מסרטים, צורות גיאומטריות בנראות חדה וברורה. חיתוך הקאפות בדמויות הרצויות בשיטת העדשות הלנטיקולאריות מעניקה להן חיוניות והופכת אותן לאטרקטיביות ויפות במיוחד.

הדפסה על בד

אפשרויות חדשות שנכנסו רק לאחרונה לתחום הפרסום הן הדפסות על בדים ועל בדי סאטן במיוחד. אפשר להדפיס לוגו, דגלי מדינה, כיתוב, פרסום וכל צורך אחר על בד סאטן. עקב איכותו הגבוהה של הבד ואיכותה הגבוהה של ההדפסה הצבעונית, התוצר המוגמר הוא יפהפה, מבריק ונראה מכל מקום.

הדפסה על זכוכית

כדי ליצור פרטיות בבית ובעבודה, מדפיסים בדפוס דיגיטלי פסים עבים או דקים על גבי זכוכיות המשמשות כמקלחונים, קלאפות, ארונות מטבח, הפרדה בין חללי עבודה, בוויטרינות של החדרים הפנימיים ובשפע אפשרויות נוספות. ההדפסות נראות חלק אינטגרלי של משטח הזכוכית מוסיפות לו חן ויופי רב.

הדפסה על קנבס

תמונות שצולמו במצלמות איכותיות ומודפסות על קנבס, נראות נפלא. כל תמונה נראית כאילו מדובר בתמונה המוצגת במוזיאון לאמנות, רואים בבירור כל פיקסל, כל נקודה מקבלת משמעות והתמונה בכללותה היא ייחודית ויפה הרבה יותר מהדפסה על כל חומר אחר.

 

 

הדפסה על פרספקס

חומר קשיח שהוחל להדפיס עליו רק לאחרונה, משמש בסיס לתמונות, להכנת שילוט פרסום והכוונה בחנויות, תערוכות כנסים ועוד