נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

facebook
ליצירת קשר

מה זה בעצם הדפסה על קאפות

מה זה הדפסה על קאפות

על גבי המשטחים אפשר להדפיס בדפוס דיגיטלי גרפיקה ממוחשבת של תמונות . הדפסה על קאפות מתבצעת על מדבקות או על נייר פוטו באופן ישיר, ללא צורך בהדבקה באמצעות מכונה המצמידה אותם זה לזה. התוצאה היא הדפסות חלקות בעוצמת צבע גבוהה ואיכותיות מאד, בעלות תצוגה רחבה ומלאות חיים.

המשטחים הנוחים והקלים מאפשרים להזיז אותם ממקום למקום בנוחות מרבית וללא כל מאמץ. במידת הצורך אפשר להדביק שתי קאפות האחת לשנייה כדי לקבל משטח עבה הרבה יותר.

שלבי הדפסה על קאפות

בתחילה מתכננים את העבודה, הדפסה של תמונה באיכות טובה או תכנון הכיתוב והגרפיקה. לאחר מכן מדפיסים את התמונה, הדפסה על קאפות מתבצעת במהירות יחסית. מדביקים את התמונה על הצד שקיימת בו שכבת דבק באמצעות תרסיס דבק. לאחר שהדבק מתייבש במלואו אפשר לבצע את הגימורים. ציפוי, חיוכים והחלקות .אפשר לבצע חיתוך צורני של הקאפות על פי הדרישה, בתצורות שונות, שבלנות, דמויות בגדלים שונים וכו'.

שימוש נרחב בקאפות

הקאפה משמשת כאמצעי פרסום נפוץ ביותר הכולל תמונות, שלטי הכוונה, מעמדי פרסום בתערוכות או ועידות, מבצעי קידום מכירות נקודתיים, עבודות גמר ועוד. חלק מהפרסומים מבוצעים משני צדי הקאפה כדי ליצור אפקט חזק הרבה יותר, תוך תליה של הפרסום או הצבתו בתוך חלונות הראווה.

אופציה נוספת היא להעמיד את הקאפה על רגלית מתקפלת לנוחות השימוש בכנסים ובמקומות נוספים שמגיע אליהם קהל רב.

כדי לשמר את ההדפסה האיכותית ולשמר את הקאפה נוהגים לבצע גימור של למינציה בגוון מאט או מבריק על פי בחירת הלקוח . הלמינציה יוצרת שכבה שקופה המגינה על ההדבקה הקיימת מפני פגמים או שריטות על הקאפה ומעניקה לה חיים ארוכים יותר ואפקט נוכחות ייחודי.

אפשר לבצע הדפסה על קאפות בכל צורה ובכל גודל ולכן היא מתאימה לכל סוגי העסקים ולמטרות השונות כמו קירות ממותגים, שלטי פרסום, כרזות, תמונות שונות של אנשים, נופים או ליצור אלבום תמונות יפהפה.

יתרונות ההדפסה על קאפה

התוצאות יוצאות הדופן של הדפסה על קאפות הציבו אותה כאלטרנטיבה הטובה ביותר לעיצובים שונים במקומות העבודה ובבתים.

מחירי ההדפסות השונות על הקאפות הם סבירים ואפילו זולים, דבר שמדרבן עוד יותר לבצע עבודות שונות עליהן.

איכות המוצר נשמרת לאורך זמן ארוך, אפשר לראות שגווניה של תמונה שהוצבה בבית נותרו ללא שינוי גם לאחר תקופות ארוכות.

אפשר להדפיס על קאפות בכל צורה ובכל גודל ולכן היא מתאימה לכל סוגי העסקים ולמטרות השונות כמו קירות ממותגים, שלטי פרסום, כרזות ועוד.