נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

facebook
ליצירת קשר
פתרונות דפוס דיגיטלי לכל מטרה

04/09/2018

דפוס דיגיטלי קיים יחסית שנים מועטות בענף הדפוס, אך פריצת הדרך שדפוס זה מבצע בזכות הפעילות יוצאת הדופן שלו בכל ענפי המשק, היא מאד משמעותית .

 


כל מה שצריך לדעת על הדפסת תלת מימד

28/08/2018

תחום ההדפסות השתנה בשנים האחרונות מקצה לקצה, ההדפסות המהפכניות והמפתיעות ביותר קורות באופציית התלת ממד, שם השמיים הם הגבול.


מה זה בעצם הדפסה על קאפות

19.08.2018

קאפות הם משטחים קשיחים המכילים שתי שכבות של חומר בדחיסות גבוהה הדבוקות זו לזה כשבניהן ממוקמת שכבת ספוג. המשטחים הם קלי משקל העשויים מחומר פלסטי מוקצף חלק במיוחד עוביים נע בין 5 – 10 מ"מ במינימום. עקב העובי המשמעותי של הקאפה, התוצאה המודפסת שעליו נראית אקסקלוסיבית במיוחד, יפה מאד על הקיר ומייתרת במקרים רבים את הצורך במסגרת לתמונה.

 


חשיבות הדפסה בתלת מימד

15/07/2018

חשיבות הדפסה בתלת מימד

הטכנולוגיה המתקדמת באה לידי ביטוי באינספור תחומים, לרבות גם בתחום ההדפסה. אחד הפיתוחים של השנים האחרונות, זה שנראה כי הולך ותופס תאוצה, הוא הדפסה תלת ממדית, המהווה פתרון לעסקים בכל התחומים וכמובן גם לאנשים פרטיים.

 


הדפסת מדבקות – שיווק נכון

04/07/2018

הדפסת מדבקות – שיווק נכון

עסקים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם תחרות לא פשוטה מול עסקים אחרים בתחום זהה, תחרות שעלולה, לעיתים, לפגוע משמעותית בהכנסותיהם. במקרים כאלה, ובעיקר כדי להצליח בה, הם בוחרים בפתרונות שיווק ופרסום יעילים, על מנת לקדם את עצמם ולחשוף את העסק בפני האחרים. ישנן שיטות שונות לקידום העסק, כאשר הדפסה של מדבקות היא אחת מהן.


הפקות דפוס לאירועים עסקיים

הפקות דפוס לאירועים עסקיים

כיום עסקים רבים מבינים כי בכדי לייחד את האירוע העסקי שהם מפיקים ובכדי ליצור אירוע מיוחד ובעל משמעות, עליהם לבצע מגוון של הפקות דפוס לאירועים העסקיים שלהם שייחדו את האירוע ויגרמו לו להזכר במוחם של השתתפים כחוויה בלתי נשכחת וזה כמובן בהתאמה לסוג האירוע שלהם ובהתאמה למסרים שהם רוצים להעביר בו.


בחירת בית דפוס איכותי להדפסת ניירת משרדית

בחירת בית דפוס איכותי להדפסת ניירת משרדית

בית דפוס משמש כפתרון נהדר עבור בעלי עסקים הזקוקים להדפסת ניירת משרדית ולצורך קידום ושיווק העסק או לצורך התנהלת יום יומית.


שלטים עבור המשרד - למה צריך את זה?

שלטים עבור המשרד - למה צריך את זה

השלטים הפכו להיות אביזר הנוכח כמעט בכל מקום: בדלת הכניסה לבית שלכם, בפתחי החנויות הגדולות וגם בבנייני המשרדים השונים.


לא פותחים את העסק ללא שלט

לא פותחים את העסק ללא שלט

זהו, אתם מוכנים לפתיחת העסק החדש שלכם! בחרתם שם לעסק, עברתם את כל הבירוקרטיות,


התקדמות הטכנולוגיה בתחום המדפסות

התקדמות הטכנולוגיה בתחום המדפסות

הטכנולוגיה בתחום המדפסות הולכת ומתקדמת ונראה כי היא עדין לא אמרה את המילה האחרונה בתחום.


שילוט לעסקים באמצעות דפוס דיגיטלי

שילוט לעסקים באמצעות דפוס דיגיטלי

עולם הדפוס שונה באופן מהותי מאיך שהוא היה נראה עד לפני כמה שנים. התחום של דפוס דיגיטלי הולך ותופס יותר ויותר תאוצה ומי שמכיר את התחום יודע להבחין כי אט אט כל הדפסה הופכת להיות דיגיטלית וישנה עדיפות להדפסה באמצעות שיטת הדפסה זו.


הפצת עלונים כאמצעי פרסום

הפצת עלונים כאמצעי פרסום

עד כמה חשובה הפצה אפקטיבית בקידום מוצרים? מדוע על אף העידן הטכנולוגי של היום, עוד יש טעם בפרסום שאינו וירטואלי? על מה צריך לחשוב בעיצוב העלונים? כל מה שחשוב שתדעו לגבי אמצעי הפרסום על מנת להבטיח את הצלחתכם השיווקית - במאמר שלפניכם.