נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

facebook
ליצירת קשר
header

לא פותחים את העסק ללא שלט

זהו, אתם מוכנים לפתיחת העסק החדש שלכם! בחרתם שם לעסק, עברתם את כל הבירוקרטיות, עיצבתם בקפידה כל פינה ופינה בבית העסק שלכם ונדמה לכם שניתן לשרוק את שריקת הפתיחה אל עבר הפרק החדש והמבטיח בחייכם. רגע לפני שאתם מבשרים על פתיחת העסק, האם שלט לעסק כבר יש לכם?
 

כיום, כל בית עסק בכל ענף ותחום, מתפארים בשלט לעסק שלהם. כאשר מדובר על חנויות המבקשות למכור מוצרים שונים – החל מחנויות אופנה ועד חנויות סלולאר וגדג'אטים, שלטים לחנויות הם מוטיב מוביל ומרכזי המשמש כאמצעי פרסום לכל דבר. שלט המופק נכון, בהתאם לאופי המותג ולקהל היעד, יכול למנף את המכירות שלכם ולהפוך את העסק שלכם למה שתמיד רציתם: סיפור הצלחה.

 

איך מפיקים שלט נכון?

החנות שלם היא במידה רבה התגשמות החלום שלכם, אך גם מקור ההכנסה העתידי שלכם ועל כן חשוב לפעול נכון בכל צעד שלוקחים. כל צעד, וגם זה שנראה לכם הכי קטן, חייב להיות מחושב בעת שמדובר על העסק שלכם. כאשר מדובר על שלט לחנות לדוגמא, אתם חייבים להסתייע בשירות של מעצבים מוכשרים, שיכולים להפיק לכם שלט מושך, ענייני וכזה ההולם את העסק שלכם.
 

בחנויות המדפיסות את השלטים בעצמם, לרוב ישנם מעצבים שיכולים לסייע לכם במלאכת עיצוב השלט. עין מקצועית יכולה לבחור בקפידה את הצבע הנכון, את גודל הפונט ואת המיקום של כל מילה על השלט. תתפלאו לגלות כמה השפעה יש לנראות השלט על הסביבה והחוויה של הלקוחות בחנות שלכם.
 

אילו חנויות לא צריכות שלטים?

אז זהו, שאין דבר כזה. כל בית עסק וכל חנות חייבים שלט בדלת הכניסה. השלטים לחנויות מבשרים לעוברים ולשבים על הנוכחות שלכם במקום, וללא שלט נכון, מדויק ומזמין – אתם עתידים להפסיד קהל לקוחות רב. לכן, כשם שאתם פותחים את העסק שלכם כחוק, מתקינים אמצעי בטיחות ומקבלים רישיון עסק – עליכם גם לעצב ולהתקין שלט בפתח החנות שלכם. האם תוכלו לדמיין את עצמכם נכנסים לחנות ללא שלט? השלטים בחנויות הם אבן הפינה בתחילת החוויה של הלקוחות, ועל כן – אין לפסוח עליהם.
 

הדפסת השלטים – אז והיום

אין ספק שהמצאת הדפוס הביאה איתה רק דברים טובים, וכיום יש את היכולת לפרסם ולהעביר מידע במהירות רבה. תחילה ההדפסות היו מתבצעות לרוב בהדפסת משי שהייתה דורשת זמן רב ועל כן גם העלות שלה הייתה גבוהה משמעותית. כיום, נעשה שימוש נרחב בהדפסה בשיטות דיגיטליות, מה שמאפשר עבודה נוחה, מהירה ויעילה.
 

הדפסת השלטים כיום מתבצעת בקלות – החל מהפאן העיצובי ועד ההדפסה והשלט הפיסי. מי יוצא מרוצה מכך? גם בתי העסקים שיכולים להיות יעילים יותר, וגם הלקוחות שמקבלים את המוצר שלהם במהירות. ישנן מכונות הדפסה המיועדות לשלטים, היכולות להפיק שלטים גדולים ומרשימים לבתי העסק.