נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
 • נוסף לסל קניות:

facebook
ליצירת קשר

הדפסת תלת מימד

הלפרין פיתחה טכנולוגיה ייחודית וחדשנית המאפשרת הדפסה בתלת מימדית 3D מתמונה דו מימדית רגילה. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת הדפסות ענק בתלת מימד 3D או יצירת אנימציה או תמונה מתחלפת על מדיה מודפסת לפרסום בשלטי חוצות, אוטובוסים, שילוט לעסקים, ארועים, כנסים ותערוכות או הולוגרמות קטנות.
טכנולוגית ה-3D המוכרת גם בכינוי הדפסת הולוגרמה הינה רעיון חדשני המכניס אפקטים ייחודיים בדפוס ומעביר את הרעיון השיווקי באופן אטרקטיבי ביותר תוך משיכת תשומת לב ויצירת חווית צפייה ייחודית.

הדפסה בתלת מימד - הולוגרמה

האפקטים, תלת מימד 3D, אנימציה, פליפ ועוד מושגים ע"י שימוש בטכנולוגיה אשר נקראת "עדשות לנטיקולאריות", Lenticular Lens ובאמצעות מיומנות עיצוב גבוהה אשר כוללת הפרדת הקובץ הגרפי להרבה מאוד שכבות וסידורן, בתוכנות מיוחדות, במרחב תלת מימדי אשר למעשה יוצר את אשליית העומק והמרחב.
הלפרין היא בלעדית בתחום בפורמטים הגדולים!!!
ניתן לערוך כל תמונה לאפקט עומק ותנועה.
 מחקרים מוכיחים שתמונות תלת מימדיות מגדילות את החשיפה לקהל פי 5 מהדפסה רגילה.
88% מקבוצת המחקר העדיפו לראות תמונה תלת מימדית מאשר הדפסה רגילה.
הדפסת ענק תלת מימדית הינה דרך חדשה לשווק מוצרים ולספק כמה תמונות מתחלפות באותו שטח פרסום, דבר המאפשר להעביר מסר ארוך יותר וגם ליצור אנימציה(הנפשה) של התמונה.
אצלנו בהלפרין - דפוס דיגיטלי תוכלו להעביר את המסר שלכם בצורה הטובה ביותר

תמונה FLIP מתחלפת על גבי לוחות פרסום

הדפסת תלת מימד 3D מאפשרת החדרת כמה דמויות המצולמות בצילום רגיל וליצור הנפשה שלהן כאשר מביטים על התמונה מזוויות שונות, דבר הנותן לצופה אפקט של תנועה ותחושת עומק לתמונה. לדוגמא, בפרסומת למקדונלדס ניתן לראות פנים של דוגמן לפני ואחרי שהוא אוכל ביג מק על גבי אותו שטח פרסום!

שירות שחבל לוותר עליו

כולנו, בעלי העסקים, מכירים היטב את התחרות שאיתה אנחנו מתמודדים. אנחנו צריכים לראות ולחשוב בכל פעם מחדש איך נוכל לגרום ללקוחות שלנו לפנות דווקא אלינו והאמת היא שאין תשובה אחת נכונה לשאלה איך כדאי לעשות זאת. מה שבטוח שאם לא נשקיע בפרסום ובשיווק של העסק זו עלולה להיות מטרה שקשה להגיע אליה ולכן כדאי לחשוב על שירותי הדפסה בתלת מימד. ראשית, אם הטכנולוגיה הזאת קיימת אז למה לא לעשות בה שימוש ולמה לא ליהנות ממנה? שנית, הדפסה בתלת מימד יכולה לשמש אתכם לצרכי פרסום שונים. לכן כדאי לחשוב על הזמנת שירות כזה כי אתם תראו שזו לא השקעה כלכלית גדולה מידי אך זו השקעה מוצדקת במיוחד.

בואו להזמין שירותי הדפסה מהטובים ביותר בתחום

זה לא סוד שיש הרבה בתי דפוס שבימינו יוכלו להציע לכם שירותי הדפסת תלת מימד אך לא בכל מקום יש את המדפסות הכי טובות שקיימות היום בשוק. לכן אנחנו מציעים לכם לפנות דווקא אלינו כי אצלנו בבית דפוס ״הלפרין״ מחכה לכם:

 • שירות מקצועי ולבבי
 • מגוון רחב של פתרונות הדפסה
 • אנשי מקצוע שחיים ונושמים את התחום מזה שנים
 • זמינות בכל עת

צרו עימנו קשר עוד היום ותנו לנו להדפיס לכם כל מה שאתם צריכים כי אצלנו המקצועיות באה לפני כל ערך אחר.

קרא עוד : הדפסה דיגיטלית