נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

facebook
ליצירת קשר
header

הדפסת מדבקות – שיווק נכון

עסקים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם תחרות לא פשוטה מול עסקים אחרים בתחום זהה, תחרות שעלולה, לעיתים, לפגוע משמעותית בהכנסותיהם. במקרים כאלה, ובעיקר כדי להצליח בה, הם בוחרים בפתרונות שיווק ופרסום יעילים, על מנת לקדם את עצמם ולחשוף את העסק בפני האחרים. ישנן שיטות שונות לקידום העסק, כאשר הדפסה של מדבקות היא אחת מהן.

להעביר את המסר

הדפסת מדבקות היא שירות ייחודי המוצע כיום על ידי בתי דפוס רבים ברחבי הארץ. ההדפסה יכולה להיות ישירות על גבי מדבקות קטנות וגם על גבי מדבקות גדולות מאד ובולטות לעין. ההדפסה יכולה לכלול אלמנטים גרפיים מסוגים שונים, היא יכולה להיות בכמה צבעים ואפילו להעביר מסר שיווקי פרסומי של בית העסק. המצאת הדפוס ללא ספק שינתה את חיינו והאפשרות להיעזר במדבקות כדי לשווק את העסק בצורה נכונה יותר היא חלק חשוב ומרכזי מאד מהמערך הפרסומי הכולל.

המדבקות של היום יכולות לשרת את העסק באופן ישיר ולהציג את המוצר, את השירות או אפילו רמזים שונים לעסק עצמו בדרכים רבות ובעיקר – יצירתיות ומיוחדות. את המדבקות ניתן להצמיד ישירות למוצרים הנמכרים, לתת ללקוח במועד הרכישה וגם לחלק לעוברים ולשבים. אפשר להדביק את המדבקות על גבי לוחות מודעות שונים ואפילו לשלוח אותן באמצעות הדואר. עיצוב מדבקות והדפסתן, במסגרת שירותי דפוס דיגיטלי, הנעשים באופן מקצועי יכולים לעשות את כל ההבדל בין עסק שמצליח מאד מבחינה שיווקית לעסק שפחות.

למצוא את הספק המתאים

כאשר בוחרים בשירות הדפסת מדבקות יש לקחת בחשבון מספר נקודות: ראשית, ישנם סוגים שונים של מדבקות. סוגים אלה נבדלים אחד מהשני במידות של המדבקה, בחומרים שמהם היא עשויה וגם באיכות שלה. מומלץ לבחור במדבקות איכותיות, מדבקות שהדפסתן איננה מתקלת או הופכת לדהויה עם הזמן. כדאי גם לתת דגש לעיצוב המדבקה ולשים לב שהמסר השיווקי ושכל האלמנטים המופיעים עליה אכן משרתים את המטרה. הצבע שבוחרים גם הוא פרמטר חשוב וכדאי לוודא שהוא אכן מתאים לקהל היעד: מדבקות שנועדו לפנות לקהל הצעיר מאד, חשוב שתצבענה בצבעים בהירים ועדינים. מדבקות לקהל הבוגר יכולות להגיע בשלל של צבעים.

הדפסת מדבקות נעשית בפועל בבית הדפוס. המדבקות מודפסות על גבי סליל, המחולק למדבקות קטנות או מדבקות בהתאם לגודל הנבחר. בחירת גודל המדבקה נעשית בהתאם לבקשתו של הלקוח, תוך התייחסות לשיקולים שונים ולפרמטרים חשובים מראש. אלו יכולות להיות מדבקות עמידות למים, מדבקות שהן זוהרות ונראות גם למרחוק. אלו יכולות להיות מדבקות ענקיות וגם מדבקות קטנות. שילובן יחד עם פתרונות שיווקיים נוספים ויעילים לא פחות יכול להגדיל את המכירות ולהביא אל העסק לקוחות רבים נוספים.

לסיכום

מעוניינים בשירותי הדפסת מדבקות? דאגו לפנות אך ורק למומחים. כאלה שיבינו היטב את הצרכים שלכם ויפיקו עבורכם מדבקות שתוכלנה לשווק אתכם בצורה הנכונה.