נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

facebook
ליצירת קשר

הדפסה על קאפה

הדפסה על הקאפה מתבצעת בהזרקה ישירה על הלוח או לחילופין הדפסה על מדבקה והצמדתה ללוח הקאפה. להדפסה על קאפה יש יתרונות רבים כגון משקלה הנמוך, עלותה הנמוכה וזמינותה במלאי..
לוחות הקאפה קיימים במגוון גדלים ובעובי 5 מ"מ ו 10 מ"מ. ניתן למסגר את לוחות הקאפה במסגור אלומיניום במגוון צבעים או להעמיד כסטנד על ידי רגליים אחוריות. יש אפשרות להדפיס על הקאפה משני צדדיה וכן גם ליצור מובייל. משטח הקאפה הוא חומר קל ביותר אשר נתלה בקלות על כל קיר.

  • קאפה מותאמת לחיתוך צורני בכל גודל.
  • קאפה שחורה להגשות, פרזנטציות ותחרויות עיצוב, למראה יוקרתי ואיכותי.
  • פתרונות יצירתיים, מיוחדים, איכותיים ומותאמים אישית למתקני תצוגה לתערוכות.

אם אתם מעוניינים בהדפסת תמונה או ציור על קאפה, בחרו את הציור, את גודל התמונה ואת המסגרת ואז צריך לבחור את גודל ההדפסה. הפקת התמונה מתבצעת באופן הבא - התמונה או הציור שבחרתם ייסרק ויוגדל לגודל הרצוי. בשלב הבא התמונה או הציור יודפסו על נייר צילום מיוחד. השלב הבא הוא שלב המיקום - התמונה או הציור ימוקמו על לוח הקאפה ויודבקו עליו באמצעות דבק מיוחד. לדבק הייחודי חשיבות רבה כי הוא לא פוגע בצבעים של התמונה. היא נשארת שטוחה, פרוסה וחלקה לאחר שהדבק מתייבש מבצעים חיתוך של השוליים וממסגרים. עליכם להחליט אם ברצונכם לתת לתמונה מראה מט או מבריק.

הדפסה על קאפות

הדפסה על קאפהקאפה הינו חומר מוקצף וקשיח, ופני השטח שלו חלקים. קאפה היא סוג של משטח מוקצף וקשיח שעליו מודבק נייר שהודפס בהדפסה דיגיטלית. הדפסה על קאפות מבוצעת כאשר נדרשת רמת גימור גבוהה במיוחד ומתאימה לתערוכות משרדים וכו'. הדפסה על קאפות חוסכת לכם זמן יקר וכסף, הדפסה איכותית לפי טעמכם, הדפסת קאפה במחיר משתלם במיוחד.
הדפסת תמונות על קאפה נותן מראה מרהיב ויכול גם לשמש כמתנה מדהימה ומחיר זול מהרגיל. הדפסה על קאפה הינה פתרון זול לעיצוב הבית, המשרד או שימוש לכל מטרה פרסומית. ניתן להשתמש בקאפה למגוון שונה של עבודות וגם יכול לשמש כמתנה מיוחדת ויוצאת דופן! את תמונות הקאפה ניתן לתלות על כל קיר כמו תמונה רגילה ואינו מצריך התקנה! ניתן לשלב הדפסה על קאפות עם חיתוך צורני וליצור דמויות ושלטים לכל מטרת עיצוב או שיווק!
הדפסה על קאפה הינה תהליך מהיר ופשוט ביותר. הגרפיקה מודפסת על מדבקה איכותית ולאחר מכן מתבצעת הדבקה על קאפה במכונת הצמדה מיוחדת. סוגי הקאפות הנפוצים ביותר כיום הינם 5/10 מ"מ אך ניתן לחבר מספר קאפות לקבלת עובי עפ"י בקשתכם. את ההדפסה על קאפה ניתן לחפות ע"י למינציה מט או מבריקה ולהגן עלייה מפני שריטות ולתת לתמונה אפקט מיוחד.
ניתן להוסיף לכל תמונת קאפה מסגרת אלומיניום במגוון צבעים! הוספת מסגרת נותן לתמונה חיים חדשים וכך גם מגן עלייה מפני נזקים! ניתן לשלב בין גווני התמונה שלכם לצבע המסגרת, דבר שייתן לתמונה אפקט מדהים ומיוחד במינו! עובייה של הקאפה יוצר מעין מסגרת בפני עצמה ולעתים מעדיפים הלקוחות לתלות את הקאפה על הקיר ללא מסגרת.

אנו מתמחים בהדפסת תמונות על קאפה ומבטיחים איכות הדפסה מקסימלית ומחירי קאפה מינימליים. אנו מפתחים תמונות על קאפה לצרכים שונים מעיצוב פנים והמשרד ועד פיתוח תמונות קאפה כמתנה מיוחדת.

דפוס הלפרין מדפיסים על קאפה לאורך שנים רבות וצברנו  ניסיון רב בתחום. אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.