נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

facebook
ליצירת קשר

הדפסה על בדים

הדפסה על בד איכותי ברזולוציה גבוהה נותנת אפקט חדשני ושונה בנוף ההדפסים הקיימים בתחום הפרסום ובכלל, בשונה מהדפסה על קנבס, הדפסה על בדים מאפשרת לקבל ברק ואיכות הדפסה מהגבוהים בתחום הדפסה על בדים. ניתן להדפיס על בד בחומרים שונים כגון: בד סאטן, בד דגל, בד קנבס, בד רשת ובגימור מבריקמטמחורר ועוד.
 

הגימורים השונים

כל הבדים עמידים לאורך זמן. את ההדפסות ניתן לקבל בגימורים שונים כגון : תפירה היקפית, רצועות חיזוק, מתיחה על מסגרת עץ/ אלומיניום, טבעות אלומיניום או שרוולים.
לדפוס הלפרין חשוב כי הדפסות על בד יהיו לפי שביעות רצון הלקוח וברמה גבוהה ולכן, חברת הלפרין מצויידת במדפסות חדישות ביותר המאפשרות לקבל דפוס דיגיטלי באיכות מעולה, על גבי מגוון רחב של חומרים במגוון אפשרויות ובכל גודל. כל ההדפסות העמידות בתנאי חוץ בכל מזג אויר.
הדפסה על בד סאטןהדפסה על בד ירושליםהדפסה על בד תל אביב

מדוע כדאי להדפיס על בגדים?

אם גם אתם מנהלים עסק ורוצים לקדם אותו, כדאי שתדעו שיש שיטות רבות ולא מעט אפשרויות שעומדות בפניכם. זה נכון שהקידום העיקרי יכול להתבצע היום אונליין, אך האם אין ערך לפרסומות פיזיות? כמובן שכן ואין ספק שלהדפיס על בדים שונים זו יכולה להיות דרך נפלא לשיווק. זה לא משנה אם אתם רוצים להדפיס על הלוגו של העסק או להוסיף להדפסה אינפורמציה אחרת שיכולה להיות חשובה, כי בכל מקרה הדפסה על בד סאטן זו אופציה שכדאי לכם לבדוק. הדפסה על בד סאטן יכולה לשמש אתכם כמובן גם ברמה האישית ולא רק כדי לקדם ולשווק את העסק כך שבכל מקרה זו אפשרות שברור מדוע רבים בוחרים בה.

איך לתכנן את ההדפסה?

כאשר מדברים על הדפסה על בד סאטן או על בדים אחרים מדברים על עבודה שלפני הכול צריך לתכנן כי תכנון יוביל לשלמות. לכן חשוב לקחת בחשבון נתונים כמו:

  • מה יהיה גודל הבד שעליו בסופו של דבר תדפיסו?
  • איזה צבעים יכולים למצוא חן בעיניכם?
  • האם אתם רוצים לשלב גם כיתוב או רק תמונה כלשהי?

קחו בחשבון את כל הנתונים האלה כי זה מה שיוביל לכך שהתוצאה הסופית תהיה בדיוק כמו שחלמתם. שימו לב שהיום ניתן להדפיס על כל סוגי הבדים ובכל הצבעים הקיימים כך שאין ספק שהבחירה שעומדת מולכם גדולה ומורכבת.

שירות שנעים לקבל

תוהים לאיפה כדאי לכם לפנות כדי לקבל שירותי הדפסה על בדים שונים? מעוניינים לעשות הכול כדי לצאת מרוצים לא רק מההדפסה עצמה אלא גם מהשירות ומחוויית היצירה? אם כך, אנחנו בחברת "הלפרין" זה המקום שאליו כדאי לכם לפנות. אנחנו עוסקים בכל מה שקשור לתחום ההדפסות מזה שנים ויש לנו ניסיון רב, מה שאומר שנוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך עד שההדפסה תהיה מוכנה. אם יש לכם שאלות, דילמות לגבי הרזולוציה או שאתם זקוקים לעזרה, אנחנו כאן בשבילכם! פנו אלינו עוד היום ותראו כיצד ביחד ניצור את ההדפסה הכי יפה שראיתם.

קרא עוד : הדפסה על שימשונית
קרא עוד : הדפסת רשת